Z piatka na sobotu sa naše hlavné mesto otriasalo v základoch. Zuzana Plačková totiž na brehu Dunaja zavŕšila svoju mesačnú narodeninovú párty, na ktorej sa žúrovalo do rána bieleho. Medzi pozvanými hosťami bola i speváčka Dominika Mirgová – tá si počas bašávelu zaspievala nielen s tatkom, ale aj so samotnou oslávenkyňou!

Sobotné ráno nebolo pre Zuzanu Plačkovú asi úplne najľahšie, avšak určite plné nádherných pocitov z dokonale vydarenej oslavy 29. narodenín (zábery z oslavy — TU —). Obľúbená kráska to totiž v prítomnosti svojej rodiny a kamarátov počas piatkovej noci poriadne roztočila, pričom energickú hudbu a spev bolo počuť snáď až na Bratislavský hrad.

Zuzana Plackova oslava

Do tanca hrali hosťom vychýrené rómske talenty Gipsy Čáve, kapela otca Dominiky Mirgovej a aj samotná Dominika, ktorá prítomných priviedla do varu svojimi najväčšími hitmi. Pri jej chytľavej skladbe Zober ma tam sa ale mikrofónu chopila i samotná oslávenkyňa. ,,Konečne sme si dali duetík,” známa SuperStaristka napísala k videu, v ktorom si nôti spolu so Zuzanou. Okrem toho si baby spolu strihli song L.A.S.K.A, čím dali za celou párty záverečnú bodku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, dominikamirgovaofficial