Sympatická herečka je známa nielen z filmového plátna, ale aj z rôznych seriálov, kde ju režiséri veľmi radi obsadzujú. Najnovšie si Zuzana Norisová vyrazila do spoločnosti a spolu so svojou rodinou sa zúčastnila premiéry novinky Stand up.

Rodáčku z Malaciek si určite mnoho Slovákov obľúbilo už vo filme Rebelové, kde si zahrala ešte v roku 2001. Naposledy mohli fanúšikovia Zuzanu Norisovú sledovať v markizáckom seriáli Druhá šanca, kde stvárňuje vrchnú sestru Terezu. Popri jeho výrobe 43-ročná kráska stihla natočiť aj projekt Stand up, ktorý pred pár dňami zavítal do slovenských kín.

zuzana norisova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci si celebritná mamička súkromie stráži, na premiéru komediálnej drámy prišla v sprievode partnera Ondreja Kovaľa, ktorý si jej polovičku zahral aj v spomínanej snímke, a 9-ročnej dcérky.

Julka sa do spoločnosti poriadne vyparádila a obliekla si krásne ružové šaty, ktoré doplnila sandálkami a kabelkou. Fanúšikovia tak konečne mohli vidieť, ako Zuzkine dievčatko vyzerá. Myslíte si, že sa malá slečna podobá na ocina alebo maminu? Svoje odpovede nám môžete napísať do komentára pod článok na našom Facebooku.

Zdroj/Foto: Facebook/STAND UP film, Instagram/standupfilm, tvmarkizaofficial, klarasurdusova