Už čoskoro odštartuje nová séria obľúbenej imitačnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. Medzi ostrieľanými hviezdami sa predstaví aj mladá herečka z Oteckov Zuzana Kraváriková, ktorá už dávno nie je nevinným dievčatkom – kráska momentálne aj vďaka zábavnému programu prechádza viditeľnou premenou!

Seriálová Dorka si srdcia divákov získala v markizáckom rodinnom trháku, kde stvárňuje rebelantskú študentku a lásku fešáka Lukyho. Brunetka počas natáčania dovŕšila vytúženú plnoletosť a nielen na obrazovkách dokazuje, že rozhodne má čo predviesť.

Zuzana Kraváriková

Zuzka sa najnovšie zaradila do kolektívu účinkujúcich v “Tvojej tvári”, kde sa stala najmladšou súťažiacou. Každodenné tréningy v kombinácii s nakrúcaním pokračovania Oteckov sa už ale začínajú podpisovať aj na študentkinej vizáži.

,,Takýto aktívny august si nepamätám. Je to celkom masaker, váha už hlási o pár kíl menej,” prezradila herečka naznačujúc, že v dôsledku usilovného makania sa jej samovoľne formuje štíhla postavička, za čo by mnohé ženy dali čokoľvek. Do očí bije aj nový kratší účes, ktorý známej teenagerke mimoriadne pristane.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Kravariková

Zuzana Kravariková

Zdroj/Foto: Instagram/Zuzana_kravarikova