Prvé kolo štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome je úspešne za nami. Známe osobnosti sa premenili na svetové legendy a okrem dokonalých vystúpení sme na televíznych obrazovkách mohli vidieť slzy v podaní Márie Bartalos či faux pas pri hodnotení od Zuzany Fialovej.

Zrejme najočakávanejším vystúpením bol kúsok Jasminy Alagič imitujúcej rapovú jednotku Missy Elliott so songom s názvom Work it. Jej výkon, a to myslíme tanečný aj hudobný, bol jednoducho famózny – nespútanou šou sa temperamentnej moderátorke podarilo zabaviť celú sálu plnú divákov, dokonca postavila na nohy aj jedného z porotcov Mária “Kulyho” Kollára.

Najväčším trapasom večera bolo ale práve hodnotenie výkonu exotickej krásky. Zuzana Fialová si totiž neustrážila slová a Jasminu Alagič pred televíznymi kamerami nechtiac urazila. „Úplne si ma rozrušila. Ja som to od teba nečakala,“ chválila ju spočiatku do nebies, potom však na moderátorku FashionTV prezradila svoj prvotný názor.

Podľa mňa nikto to nečakal, že tá pipina sem príde a ja chcem… čo? No vieš… lebo ona je taká fashion celá taká… má tie všetky veci, tak chodí a kto sa s ňou vie stotožniť?“ Utrúsila Fialová bez servítky, na čo Jasmina zareagovala sklamaným: „Ďakujem pekne…“

Na pódiu zrazu zavládla dusná atmosféra, čo nemohli skrývať ani ostatní porotcovia. Nervozita prevládala predovšetkým na strane Dana Dangla, ktorý len napäto čakal, čo ďalšie sa udeje.

Na rad prišlo aj zhodnotenie zo strany Andreja Bičana v podarí poriadneho trapasu kvôli Jasmininmu vzťahu s Rytmusom. To si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Foto: SlovakWoman.sk,Instagram l Video: Streamable.com/SlovakWoman.sk