Svet je veľký, štátov hromada, no prezidentiek je na celej zemeguli len tucet. Áno, naša Zuzana Čaputová patrí medzi 12 statočných žien, ktoré sa dostali na post hlavy štátu v súboji s mužmi. Nielenže je úspešná a inteligentná, ešte je aj krásna. Na fotografii od Lukáša Kimličku dokonca vyráža dych!

Zuzana Čaputová úraduje vo svojej funkcii už rok. Okrem toho, že je skvelou a hlavne reprezentatívnou prezidentkou, za ktorú sa v zahraničí ozaj nemusíme hanbiť, je aj maminou dvoch dcér. Lea a Emma sa z úspešnej kariéry svojej mamy veľmi tešia a podporujú ju.

Zuzana Čaputová s dcérami

Pri pohľade na blondínku je len ťažko uveriteľné, že tento týždeň oslávila svoje 47. narodeniny. V poslednej dobe dokonca žiari ešte viac, keďže sa po jej boku objavil nový priateľ Juraj Rizman, s ktorým si užíva dlhé romantické prechádzky v prírode. Počas nich si môže v pokoji oddýchnuť od politických povinností.

Pred pár dňami ale Zuzana Čaputová spojila príjemné s užitočným a v Prezidentskom paláci v Bratislave privítala trochu inú návštevu, ako býva zvykom. Vo svojom sídle sa totiž stretla s uznávaným fotografom Lukášom Kimličkom a tímom profesionálnych vizážistov, pričom pri slovách rozhodne neostalo.

,,Ona vniesla viac svetla do priestoru ako tisíc lustrov,“ Lukáš napísal k fotke, na ktorej vyzerá úspešná blondínka naozaj nádherne. Nám tak neostáva nič iné, ako s jeho slovami súhlasiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lukaskimlicka