Deň 15. jún 2019 sa do histórie Slovenskej republiky už navždy zapíše ako výnimočný míľnik, kedy sa po slávnostnej inaugurácii stala oficiálne hlavou štátu  žena. Liberálne orientovaná politička Zuzana Čaputová pri vzácnej príležitosti zvolila decentnú a elegantnú róbu, v ktorej nádherne zapôsobila. Nie každý má ale na vec úplne rovnaký názor…

Známu Slovenku pri zložení ústavného sľubu v priamom prenose sledoval takmer celý národ. Nová hlava štátu sa pred Národnú radu SR postavila v svetlo-modrých dlhých šatách z dielne vychýreného návrhára Borisa Hanečku, ktoré doladila bielymi lodičkami.

caputova

Hoci sa uhladený vzhľad Zuzany Čaputovej u mnohých ľudí stretol najmä s pozitívnymi ohlasmi, úspešná módna stylistka Andrea Ziegler slovami chvály akosi šetrila. Známa brunetka, ktorá módu študovala v Taliansku, totiž na decentnom outfite novej prezidentky našla hneď niekoľko chybičiek.

čaputová

Hoci sa Ziegler vyjadrila, že modrý odtieň Čaputovej veľmi pristal, nedostatky zachytila v nie príliš šťastne zvolenom guľatom výstrihu či nevhodnej farbe lodičiek. ,,Topánky by som miesto bielych volila telovej farby. Opticky by nohy pôsobili jemnejšie, ženskejšie, dlhšie a štíhlejšie. Blok farieb nemusí byť prospešný, aj keď na prvý pohľad farebne zladený,” stylistka ohodnotila farebnú kombináciu pre portál Pluska.sk.

Vychytenej odborníčke na spoločenskej róbe prekážala aj ďalšia vec. ,,Dĺžka šiat mi príde trochu nešťastná. O kúsok dlhšia by bola lepšia voľba. Nohy by krajšie vynikli a bolo by to ženskejšie. Dĺžka do pol lýtok nie je pre väčšinu žien ideálne riešenie,” dodala úprimne. A čo na šaty pani prezidentky hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Andrea Ziegler

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Zuzanacaputova, Facebook/Zuzana Čaputová