Len prednedávnom médiá obletela správa, že sa po boku Zuzany Čaputovej objavil nový partner. Juraj Rizman pôsobí navonok ako jednoduchý muž, ktorý v máji zmenil svoj rockerský účes na elegantný zostrih, pričom jeho bývanie je taktiež pomerne obyčajné – bratislavský panelák. Už na pohľad je tak jasné, že nejde o žiadneho papaláša a vkus našej prezidentky sa uberá naozaj nemajetníckym smerom. A hoci dvojica svoj vzťah nejakú dobu skrývala, tentokrát sa spoločne ukázala na verejnosti.

Aj keď nejde o žiadneho slovenského poslanca, Juraj Rizman už dlhšiu dobu prikladá ruku pri tvorení lepšieho Slovenska, a to ako aktivista a jeden z vedúcich členov slovenskej pobočky Greenpeace.

V rámci uvoľňovania opatrení sa konečne do práce vrátili aj umelci, vďaka čomu si opäť môžeme vychutnávať javiskovú atmosféru. Práve takýto typ kultúrneho vyžitia si pre svoje stretnutie s novým priateľom zvolila aj Zuzana Čaputová – s Jurajom si vyšli na divadelné predstavenie Herečky (miluj blížneho svojho) v divadle GUnaGU, v ktorom hrajú známe osobnosti, ako Zuzana Kronerová, Gabika Dzuriková, Darina Abrahámová a Viktor Horján.

O tomto príjemnom zážitku dala naša hlava štátu vedieť aj na sociálnych sieťach, kde k pár fotografiám a videám napísala: ,,Ľahkosť, inteligentný humor, skvelé herecké výkony. Po dnešku mi veľmi dobre padlo predstavenie divadla Gunagu – Herečky (miluj blížneho svojho). Vážené umelkyne a umelci, ďakujem vám.“

,,Kultúru podporím vždy a rada,“ ďalej uviedla plavovláska stojaca na čele štátu, ktorej to po boku nového partnera veľmi svedčí.

Foto/Zdroj: Instagram/zuzana_caputova, juraj_rizman_sk