Slovenská prezidentka sa teší obrovskej priazni, akej sa už dlhé roky žiadnej hlave štátu u nás nedostávalo. Tisíce obdivovateľov Zuzanu Čaputovú pravidelne sledujú v televízii i na sociálnych sieťach, kde sa známa blondínka prezentuje z rôznych uhlov pohľadu – najnovší príspevok vyvolal taktiež nemalú vlnu pochvál.

Hoci do prezidentského kresla oficiálne zasadla len pred dvomi mesiacmi, stihla už absolvovať niekoľko zahraničných ciest či formálnych stretnutí. Oči národa sa ale neraz upierajú aj na oblečenie pani prezidentky, ktoré je dôležitou súčasťou celkového dojmu.

Zuzana Čaputová

Po elegantných šatách či úchvatných spoločenských róbach prichádza na rad niečo celkom odlišné. Zuzana Čaputová sa totiž pochválila návštevou ozbrojených síl, kde sa ako mávnutím čarovného prútika zmenila na sympatickú vojačku.

,,Od náčelníka generálneho štábu, generála Daniela Zmeka, som dnes dostala výstroj a ako hlavná veliteľka ozbrojených síl som si vyskúšala, aké to je byť v koži našich profesionálnych vojakov. Pri cestách po Slovensku neobídem ani vojenské posádky,” prezradila prezidentka pózujúc v pravom maskáčovom odeve, aký prislúcha bojovníkom za našu vlasť, za čo si vyslúžila obrovský obdiv.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Čaputová

Zdroj/Foto: Facebook/Zuzana Čaputová