Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová sa môže aj pár rokov po 40-tke bez hanby promenádovať po amerických plážach len v bikinách. Postavička niekdajšej hviezdy relácie pre dospelých sa za celé roky takmer nezmenila – plavovláska stále ohuruje štíhlymi krivkami a obdarenými proporciami. Na tele dvojnásobnej maminy sa naviac už pár dní “ligoce” nová ozdoba, pôsobiaca veľmi decentne.

Zuzka nepatrí medzi celebrity, holdujúce plastickým úpravám či prehnanému líčeniu. Napriek tomu sa pýši výnimočne sviežim zjavom a telom, za aké by väčšina žien v jej veku obetovala čokoľvek.

belohorcová

Slovensko-americká podnikateľka sa prednedávnom rozhodla pre menšie vylepšenie, keď navštívila tetovací salón vychytenej tatérky Ivany Belákovej, ktorej zručnosti sú považované za určitý druh umenia.

Zuzka to ale vôbec nepreháňala – na boku ľavej dlane si nechala ozdobným písmom trvalo nakresliť slovo láska v angličtine. ,,Láska… je všade navôkol. Aké jednoduché a dôležité,”  sympatická blondínka stručne okomentovala čerstvú ozdobu, očividne vyjadrujúcu jej najvyššiu hodnotu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana belohorcová tetovanie

Zdroj|Foto: Instagram/Zuzanabelohorcova