Zuzana Belohorcová je v poriadnej plnke! Kým zo Slovenska sa bývalá televízna hviezda vytratila pomerne v tichosti, na Floride si momentálne žije svoj americký sen. Sympatická blondínka sa totiž spolu s rodinou zaradila k najväčším boháčom v Miami!

Aj by sme povedali, že jej absolútne nezávidíme, avšak pri pohľade na dokonalý život Zuzany Belohorcovej sa nám podlamujú kolená. Slnečné pláže, nekonečné úsmevy, dokonalé prostredie a vždy dobre naladená rodinka. Tento americký sen žije bývalá televízna hviezda už nejeden rok, odkedy sa s manželom Vlastom presťahovala na slnečnú Floridu. Tentokrát však spokojná dvojica opäť podstúpila životnú zmenu, keď sa spolu so svojimi deťmi Neviom a Salmou presťahovali do luxusného mrakodrapu Portofino Tower v časti Miami, kde býva len skutočná smotánka.

Kým cena bežných nehnuteľností sa na Floride pohybuje vo výške niekoľko ,,stotisíc” dolárov, za rozľahlý apartmán s veľkou terasou v mrakodrape zaplatila rodinka neuveriteľných 2 050 000 amerických dolárov! Keďže mala Zuzana ,,šťastie”, byt, ktorého trhová cena je bežne viac ako 2,5 milióna eur!!!, kúpili ešte výhodne. „Ten byt sme sa snažili získať rok a pol. Cena bola taká výhodná, že pomotala hlavu aj skúseným maklérom. Ja teraz už skoro ani nepotrebujem auto, všetko k životu potrebné mám priamo pri dome,“ uviedla blondínka pre český denník Blesk. Aby toho nebolo málo, za služby, ktoré patria v mrakodrape k štandardu, si rodinka priplatí o ďalšie dve tisícky eur mesačne. Nuž, tiež si máte chuť zbaliť veci a ísť robiť biznis na Floridu? :)

Foto: Facebook | Zdroj: Blesk.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)