Vziať zodpovednosť do vlastných rúk, či už ste vinníkom alebo obeťou, mnohokrát obchádza aj tých najčestnejších ľudí. Svoje o tom vie aj zúfalá matka z Podunajských Biskupíc, ktorej v štvrtok ráno neznámy páchateľ zrazil maloleté dieťa!

11-ročné dievčatko z Podunajských Biskupíc zrazil vo štvrtok v ranných hodinách na priechode pre chodcov bezohľadný vodič, ktorý z miesta nehody ušiel. Dcéra zúfalej matky, ktorá prostredníctvom sociálnych sietí žiada svedkov nehody, aby ju kontaktovali, leží v nemocnici so zranením na pozorovaní.

Jediné, na čo si dievčatko, ktoré je momentálne v šoku spomína, že išlo o biele auto, pričom ku kolízii malo dôjsť pred obchodným reťazcom Billa v Podunajských Biskupiciach“Nemám v úmysle šoféra udupať, ale aby sa prihlásil a niesol zodpovednosť. Nebola som pri tom, keď sa to stalo. Nemôžem nikoho súdiť, ale dieťa si nevymyslí, že ho zrazilo auto. Možno si vodič neuvedomil, že dieťa zachytil. Zodpovednosť by však napriek tomu mal niesť. Preto ďakujem ešte raz za záujem a pomoc,” povedala nám ustráchaná matka.

V prípade, že by ste mali akékoľvek informácie o predmetnej nehode, prosíme, kontaktujte Políciu SR na čísle 158. Ďakujeme!

Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)