Zubár- nočná mora každého dievčatka, teenagerky, dospelej ženy i seniorky. Nekonečné minúty v čakárni trvajú ako celé hodiny a pri každom zvuku vŕtačky nadskočíme pol metra zo stoličky. Avšak tento zubár je iný. Aby sa jeho pacienti prestali báť, zvolil si inovatívny postup v ,,liečení” a obľúbili si ho všetci do jedného!

Milad Shadrooh pracuje ako hlavný zubár dentálnej kliniky Chequers v meste Basingstoke v Anglicku. Nepreslávil sa však iba ako kvalitný odborník, ale aj ako spievajúci zubár. Svojich pacientov sa snaží zbaviť strachu tak, že im zaspieva pesničku. Jeho vtipné prevedenia známych hitov zožalo obrovský úspech.

Na Instagram pravidelne postuje videá, ktoré opisujú starostlivosť o zuby a výsledok je naozaj úžasný! Piesne so “zubnou tématikou” si totiž zamilovali deti i dospelí. Pustite si spievajúceho zubára aj vy strach z dentistov prejde okamžite aj vás!

 

 

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.