Tak toto, veru, nepoteší! Prípravy na svadbu princa Harryho a jeho krásnej snúbenice Meghan Markle sú v plnom prúde, no očividne nie všetci majú z blížiaceho sa uzavretia manželstva tejto dvojice rovnakú radosť! Ozval sa totiž brunetkin nevlastný brat, ktorý Harryho pred svojou nastávajúcou varuje!

Či je britská kráľovská svadba po tomto útoku v ohrození, zostáva otázne, no Meghanin brat Thomas ju v liste adresovanému princovi vôbec nešetrí! Rukou napísaným listom disponuje magazín In Touch a starší brat bývalej herečky sa v ňom pomerne nelichotivo vyjadruje na adresu svojej sestry a Harryho vyzýva, aby zrušil svadbu, kým je ešte čas!

Termín svadby sa pritom nezadržateľne blíži, veď je naplánovaná už na 19. mája a udalosť sledovaná celým svetom sa má odohrať na hrade Windsor. Thomas označuje svoju sestru za plytkú a namyslenú ženu a ich svadbu za najväčšiu chybu v histórii kráľovskej rodiny.

„Meghan Markle pre teba zjavne nie je správna žena. Nechápem, prečo nevidíš ozajstnú Meghan tak, ako ju teraz vníma celý svet. Je trápne, ako sa Meghan snaží hrať na princeznú, a pritom je len priemerná treťotriedna hollywoodska herečka,“ uvádza sa v liste.

Ťažké srdce na sestru

Thomas Markle zrejme nemôže nevlastnej sestre zabudnúť „hriechy z minulosti“. Práve kvôli jej hereckej kariére vraj skončil ich otec na mizine a finančné problémy má podľa všetkého dodnes. A možno ho len štve, že nedostal pozvánku na honosnú veselicu, ktorá sa blíži: „Aby toho nebolo málo, nepozvala svoju rodinu a namiesto toho dostali pozvánku úplne cudzí ľudia. Kto toto urobí? Ty a celá kráľovská rodina by mala túto vymyslenú rozprávkovú svadbu ukončiť skôr, než bude príliš neskoro.“

Je však pravdepodobné, že list od niekoho, koho princ Harry zrejme ani len nepozná, jeho rozhodnutie nijako neovplyvní a svoju vyvolenú si pred oltár predsa len privedie.

Z listu venovanému princovi Harrymu

Zdroj/Foto: Instagram