Obľúbený moderátor Vilo Rozboril je známy svojou veľkou aktivitou na sociálnych sieťach, kde okrem príspevkov týkajúcich sa relácie V siedmom nebi, neváha pridávať aj súkromné fotky s manželkou či malou vnučkou Helenkou. Z jeho posledného statusu však mnohí ostali mimoriadne zarmútení.

Správa, ktorá vliala do očí slzy nejednému Vilovmu fanúšikovi. I tak by sme mohli nazvať príspevok, ktorý v nedeľu poobede moderátor pridal na svoj Facebook. „Bol to jeden z krásnych príbehov Adventu. Mame Nikole, ktorá kvôli chorobám prišla o nohu a jej dcére Simonke spolu s nami pomáhal i Jano Mečiar. Mama Nikol dnes ráno tento svet náhle opustila. Odpočívaj v pokoji, priateľka naša. A Simonke samozrejme vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ napísal zronený moderátor, ktorý sympatickú Nikol s dcérou Simonkou hostil v decembri minulého roku vo svojej relácii V siedmom nebi.

Rodina sa mala ocitnúť v zlej finančnej situácii, pričom žili z neuveriteľných 32 centov na deň a k tomu museli mame Nikol dokonca kvôli chorobám amputovať jednu nohu. Osud sa s nimi nepekne zahral opäť a Simonka prišla o to najcennejšie, čo v živote mala, o milovanú mamičku. Posielame jej veľa síl.

Zdroj | Foto: Facebook