Včera večer sme boli svedkami jedinečnej chvíle. V rámci relácie Chart Show, ktorá sa vždy venuje nejakému tematickému hudobnému rebričku, si jednu z piesní zaspievala aj moderátorka Adela Vinczeová. A veruže všetkým popadali sánky!

My Slováci už dávno vieme, že v podobe Adely Vinczeovej sa môžeme pochváliť národným pokladom. Táto žena je totiž multitalentovaná a na čo siahne, to premení na úspech. Najnovšie sa z atraktívnej blondínky stala speváčka.

Adela si už rolu speváčky vyskúšala aj v minulosti, so svojím bývalým priateľom Tomášom Bezdedom dokonca v roku 2005 nahrala duet Obyčajné slová, ku ktorému dvojica natočila i videoklip. Neskôr si ešte nejaké hity párkrát zanôtila v rámci rôznych televíznych šou, no vo včerajšej Chart Show to ostrieľaná moderátorka na pódiu rozbalila ako pani.

Posledné vydanie Chart Show sa nieslo v znamení hitov a hviezd 80. rokov. Medzi ne určite patrila i Nemka Nena a jej legendárny hit 99 Luftballons – a práve ten sa rozhodla prespievať obľúbená Adela, o ktorej je známe, že ovláda nemčinu rovnako dobre ako rodný jazyk. Ak by ste si mysleli, že moderátorka predvedie bezduché vystúpenie, omyl – manželka Viktora Vinczeho sa veru pekne odviazala a roztočila to ako veľká hviezda. Hosťovi Lukášovi Latinákovi skoro oči vybehli!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram/markizaofficial