V dnešnej dobe je nespočetné množstvo netradičných zamestnaní a medzi ne rozhodne patrí aj to, ktoré vykonáva Christian O´Brocki. Z Američana sa totižto stal prvý profesionálny morský panic a v súčasnosti je veľmi žiadaný!

Čo môže byť lepšie, ako robiť to, čo človeka skutočne napĺňa a baví? Nie každému sa to však podarí, no mladík z ďalekej Ameriky má také povolanie, o ktorom môže mnoho ľudí iba snívať. Chris už ako malý chlapec prepadol vášni k vode a všetému, čo s ňou bolo spojené. Každoročne dostal od rodičov nové plutvy, pretože ich veľmi rýchlo zničil.

Roky ubiehali ako voda a až vo svojej dospelosti sa Christian rozhodol pre radikálny krok. Svoje predchádzajúce povolanie vymenil za svoj celoživotný sen a stal sa profesionálnym morským panicom. Óóó, áno, čítate správne. Jeho okolie sa však postavilo proti nemu a z mladíka si často robilo posmech. Mužská verzia morskej panny im zrejme prišla zvláštna, keďže sa tieto mýtické morské bytosti viažu výlučne k nežnejšiemu pohlaviu. Chris si dokonca vyslúžil prezývky ako gay, no nedal sa a tvrdo išiel za svojím jedinečným snom. Pred pár rokmi sa stal z neho prvý profesionálny morský panic, ktorý je pre mnohých ostatných mužov s podobnou záľubou veľkou inšpiráciou.

32-ročný sympaťák je v súčasnosti jediný profík svojho druhu a originálnu záľubu i remeslo odovzdáva ďalej. Na jeho kurzy sa prihlásilo mnoho žien a každým dňom sa teší čoraz väčšej obľube.

Chris je novodobý morský panic

Foto: Instagram | Zdroj: Thisisinsider.com