Kamerra je jasným dôkazom toho, že ani ženy s plnšími tvarmi sa nemusia báť farieb, štýlových strihov a moderných kombinácií. Afro-americká speváčka z Texasu povzbudzuje dámy s nízkym sebavedomím, aby sa vo svojom tele cítili dobre a obliekali si, čo chcú. 

Kam síce nemá postavu modelky, zato z nej srší neskutočná charizma a svojimi outfitmi sa v dave určite nestratí. ,,Chcem, aby aj ostatné ženy a dievčatá pochopili, že sú krásne. Že jediné, čo ich obmedzuje, sú oni samé,” píše na svojom Instagrame. Speváčka sa neskrýva do čiernych a tmavých farieb, práve naopak. Rada si oblieka pestrofarebné šaty, odhaľuje to, čo je na nej pekné a rafinovane zakrýva nedostatky. Z kíl navyše si ťažkú hlavu nerobí a ako sama tvrdí, dôležité je nájsť samu seba. Žijeme len jeden život, ktorý nesmieme premárniť depresiami, diétami a trápením sa nad vlastným výzorom. Všetci sme dostali telo, ktoré je jedinečné.

Musíte uznať, že táto ženská má veľkú pravdu. Je krásna, sebavedomá a pristane jej to. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)