Šou Svadba na prvý pohľad sa po ročnej odmlke poriadne rozbehla. Oba páriky si divákov Markízy získali, pričom najbližší piatok nás čaká zoznámenie s tým tretím. Padnú si Michal a Vierka hneď do oka rovnako ako Adam a Veronika?

Po Diane a Michalovi, pochádzajúcich z Košíc, a Adamovi a Veronike, ktorí sa od prvého okamihu nevedeli na seba vynadívať, prichádza na rad ďalší pár. Trojica expertov sa v tomto prípade rozhodla spojiť „starších“ záujemcov o lásku a asistované manželstvo.

svadba na prvý pohlad

Viera má 42 rokov, pochádza z Ružomberka a pracuje ako lektorka tanca a baristka. „Hľadám spoľahlivého, vtipného, komunikatívneho, spoločenského a úprimného partnera. Ideálne športový typ. Rada by som s ním zdieľala svoj voľný čas, spoločné záujmy a bola sama sebou,“ uviedla vo svojej vizitke atraktívna tmavovláska, ktorá zdieľa domácnosť iba so psíkom.

To sa ale možno v blízkej budúcnosti zmení, Svadba na prvý pohľad totiž Vierku spojila so 40-ročným Michalom. Sympatický Bratislavčan je umelec na voľnej nohe, ktorý si popri maľovaní zarába aj ako taxikár. Rovnako ako jeho nevesta má rád šport, konkrétne fitness a stolný tenis, pričom taktiež mu doma robí spoločnosť psík. Či bude mať vzťah tretej dvojice happyend, sa postupne dozvieme z obrazoviek TV Markíza.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Upútavka na piatkovú časť

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tvamarkizaofficial, TV Markíza