Takmer všetci občania Slovenskej republiky sa v týchto dňoch podrobujú povinnej, prípadne dobrovoľnej domácej izolácii. Výnimkou nie sú ani známe celebrity, snažiace sa svoj vplyv na sociálnych sieťach využiť v prospech správnej veci. Spevák Ondrej Kandráč a jeho malá rodinná kapela zložili spolu krátky, avšak výstižný song, nabádajúci širokú verejnosť k dodržiavaniu karantény.

Krátka veta “Zostaňme doma” sa stáva heslom doposiaľ nepoznaného obdobia, kedy musia tisíce ľudí pred každodenným chodením do práce uprednostniť čas strávený doma s blízkymi. Na tom by nič hrozné nebolo, keby sme sa okrem iného nemuseli vzdať obľúbených aktivít, bez akých sme si svoje životy už takmer nedokázali ani predstaviť.

kandráčovci

Folklórny umelec Ondrej Kandráč si chvíle po boku tehotnej manželky Eriky a dvoch šikovných ratolestí spestruje spôsobom, aký mu je najprirodzenejší. Spoločne s deťmi vzali do rúk hudobné nástroje a predstavili vlastnú ódu na domácu karanténu. Nech sa páči, pozrite si, ako súčasnú situáciu v krajine vníma muzikálne cítiaci klan Kandráčovcov. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/kandracondrej | Foto: Instagram/kandracondrej, streamable.com