Čas lásky, pokoja, anjelici, blikajúce stromčeky, vločky, darčeky – to všetko možno počuť vo väčšine dojímavých vianočných pesničiek, ktoré sa na nás počas decembra valia z každej strany. Známa komička, vystupujúca pod prezývkou Nas*atá žena, však siahla do úplne iných vôd a svojim fanúšikom v 4. adventnú nedeľu predstavila skladbu, z ktorej vám síce taktiež môžu po lícach stekať slzy, no rozhodne iba od smiechu!

Tak čo, milé dámy, máte napečené? Nas*tá žena, ktorá pravidelne baví Slovenky, ale aj Slovákov, jedinečnými prerábkami známych hitov, svoje perníčky už spravila, i keď možno iné, ako si predstavovala.

Talentovaná červenovláska vo svojom najnovšom songu Zhorené medovníky mám ukázala, ako to pred Vianocami vyzerá v domásnosti mnohých žien, ktoré sa v kuchyni pasujú s cukrárskym umením. ,,Viem, že v tom nie som sama, keď poviem: „Do pekla už so všetkou tou dokonalosťou!“ Sociálne siete sú plné TOP nastajlovaných fotiek, ale ja viem, dievčence, že mnohé z vás to majú presne tak, ako aj ja…,“ pri predstavení vtipného coveru obľúbenej skladby All About That Bass od Meghan Trainor priznala slečna s prísne stráženou identitou.

,,Rozbitá celá kuchyňa, múka aj na čele, katastrofálne vykrojené koláčiky a, žiaľ, niektoré prepečené, nakoľko si nedali do trúby dostatočný opaľovací krém. Ale viete čo? Všetko zakryje poleva.. Bez debaty!“ odkazuje nám Nas*atá žena, odhodlaná počas dneška opäť vypekať! Nech sa páči, vychutnajte si jej novinku, ktorá vás v týchto dňoch rozhodne pobaví tak ako nikto!

Video k novinke Zhorené medovníky mám si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube/Nas*atá žena, Facebook/Nas*atá žena