Herečka a speváčka Barbora Švidraňová je od polky mája hrdou mamičkou. Spolu so svojím talianskym priateľom sa tak stali rodičmi synčeka Gabriela. Odvtedy krásnu ryšavku na obrazovkách veľmi vidieť nebolo. O to prekvapivejší bol jej včerajší návrat v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa predviedla ako dračica z Moulin Rouge.

Barbora Švidraňová nedávno prehlásila, že sa pripravuje na veľký hudobný návrat. Vraj sa chystá zaútočiť na komerciu, pretože ako sama povedala, treba sa uživiť. Ešte predtým sa však dala 30-ročná Žilinčanka nahovoriť na šou Tvoja tvár znie povedome, ktorej bola súčasťou v prvej sérii. Mladá mamička si tak spievanie a tancovanie v obľúbenom programe zopakovala, a to s tromi ďalšími bývalými účastníčkami – dámy sa zahrali na ženy ľahších mravov z Moulin Rouge.

Barbora Švidraňová

Zo slušnej mamičky dračica

Ryšavka sa zhostila úlohy Christiny Aguilery, pričom zahanbiť sa nedali ani jej krásne kolegyne, s ktorým odspievala obrovský svetový hit Lady Marmalade. Mirka Partlová ako Pink, Lenka Vavrenčíková ako Mya a Emma Drobná ako raperka Lil‘ Kim – vďaka tejto štvorici dievčat bolo na pódiu tak horúco asi ako nikdy.

Pôvodný videoklip k skladbe Lady Marmalade si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram