Svadby počas pracovného týždňa už nie sú ničím výnimočným. Obľúbený slovenský DJ EKG, vlastným menom Miroslav Ecker, si s polovičkou pre svoju životnú udalosť vybrali štvrtok 16.6. Pozrite sa na čarovné momenty z ich veľkého dňa!

Miroslav a Mirka sa poznajú 13 rokov. Spočiatku boli najlepší kamaráti, avšak neskôr každého zavial osud niekde inde, aby ich po rôznych životných skúškach v roku 2018 opäť spojil. ,,Krásne mesiace za nami…. ďalšie krásne pred nami… neviem, či je to na chvíľu alebo navždy… dôležité je, čo je tu a teraz,“ napísala v tom čase na sociálnu sieť čerstvo zaláskovaná brunetka.

Ako je dnes známe, láska úspešného hudobníka a bývalej letušky nebola iba krátkodobá. Dvojica si vo štvrtok povedala áno a spolu so svojou rodinou a priateľmi to poriadne roztočili na romantickom mieste na Domaši.

Novomanželia sa už o niekoľko momentiek podelili i s fanúškmi na Instagrame. Ich sledovatelia tak mohli vidieť, že išlo o poriadny žúr, aký sa patrí na profesionálneho DJ-a, nádhernú nevestu v bielych boho šatách či dojatého ženícha, ktorý pri prvom pohľade na svoju budúcu pani neudržal slzy. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/pavoldelej, djekg, bublie.mirka