S nevysvetliteľnými udalosťami, ktoré sa dajú pripísať len niečomu medzi nebom a zemou, sa stretlo už mnohí ľudí. Aj tehuľka Zuzana Šebová počas výletu do Austrálie zažila niečo, čo by niektorí nazvali doslova zázrakom. 

Tehotná porotkyňa markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome pre Top Star vyrozprávala príbeh, z ktorého naskakujú zimomriavky. S manželom Michal Kubovčíkom vďaka dokonalej súhre náhod, alebo možno aj zázraku, “unikli” šialencovi za volantom.

Už sú to roky, čo dvojica zavítala do Melbourne, kde si po prechádzke mestom obľúbený herec zmyslel, žeby ešte rád navštívil najväčšie 3D kino. ,,Šlapali sme tam hodiny, mne sa to už zdalo byť fakt ďaleko, ale jeho to tam hrozne ťahalo, a tak sme boli v tom kine dve hodiny, sme si pozreli rozprávku, a keď sme odtiaľ vyšli, všetci nám písali, či sme v poriadku,” prezrádza hádačka jojkárskeho Inkognita, ktorá neskôr ďakovala Bohu, že sa za kinematografickým zážitkom vybrali.

,,V centre Melbourne jazdil šialenec, ktorý tam zrážal ľudí po chodníkoch a dokonca to bolo aj na mieste, kde sme my dve hodiny predtým boli a niečo sme si tam kupovali,” vyrozprávala Zuzana. Tá túto udalosť pripisuje zásahu samotného Boha.

,,Takýchto príbehov mám viacej, keď naozaj vieš, že ten hore sa rozhodoval, či si ťa ešte nechá, alebo ako to celé urobí,” dodala na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: topastar.noviny.sk, Instagram/tvojatvarzniepovedome