Meno Barbora Piešová ešte pred rokom verejnosti nič nehovorilo. Dnes už každý vie, že ide o víťazku posledného ročníka speváckej šou SuperStar, kde rodáčka z Prievidze žala úspechy od prvého kástingu. Na ňom však pôsobila skôr ako sivá myška než nová hviezda československého šoubiznisu.

Talentovaná speváčka ostala svojmu imidžu verná aj po výhre. Barboru tak vídať prevažne v pohodlnom oblečení, pripomínajúcom to chlapčenské, a so šiltovkou na hlave. Kým mnohí jej za to fandia a vyzdvihujú jej prirodzenosť, iní by u mladej slečny uvítali viac ženského šmrncu. Práve druhá skupina tak z nových Baškiných fotiek určite ostane príjemne šokovaná.

Barbora Piešová

Ako zrejme viete, kráľovná 6. série SuperStar sa ocitla na zozname účastníkov ďalšej obľúbenej markizáckej šou, a to Tvoja tvár znie povodome, ktorá zavíta na našej obrazovky už o pár týždňov. Pri tejto príležitosti boli každému súťažiacemu vytvorené promo fotky, pričom tie Barborine doslova vyrážajú dych. Pri pohľade na ne nemôže byť o nenápadnej dievčine ani reči – len sa pozrite na tú upravenú šelmu v mini šatách!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/barborapiesova_official, YouTube