Ako každý rok, aj tento sa všetky slovenské mamičky dočkali svojho sviatku. Dnešok sa tak po prvýkrát priamo dotýka aj manželov Cifrovcov, ktorí sa už pripravujú na príchod ich spoločného dieťatka. Známy moderátor si preto pre svoju polovičku prichystal milé prekvapenie!

Matej “Sajfa” Cifra (39) a Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) sa už o pár mesiacov stanú rodičmi. Po dlhých rokoch strávených vo vzťahu tak svoju lásku spečatia malým bábätkom a z televíznej redaktorky bude konečne mamička.

Napriek tomu, že Veroniku jej “deň D” ešte len čaká, sa Sajfa rozhodol pri tejto príležitosti pripraviť svojej manželke milé prekvapenie. „Deň matiek dnes je aj dňom budúcich matiek, však?” Pýtal sa fanúšikov na sociálnej sieti, pričom nezabudol priložiť Ostrihoňovej fotku s krásnou kyticou kvetov.

veronika ostrihonova

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vždy ti to veľmi pristalo, láska, ale teraz ti to pristane ešte oveľa viac,” vyznal sa úspešný moderátor pri pohľade na svoju tehotnú ženu. Nuž, čo k tomu dodať, asi len… Viac takých mužov, ako je Sajfa, no nie? 😍

Zdroj/Foto: Instagram/Sajfa