Najočakávanejšia svadba posledných dní, na ktorú sa tešíme už niekoľko mesiacov. V sobotu, 10. septembra si svoje “áno” povedali redaktorka Televízie Markíza Veronika Ostrihoňová a speaker obľúbeného slovenského rádia Matej “Sajfa” Cifra.

Krásna blondínka Veronika Ostrihoňová a obľúbený moderátor Matej “Sajfa” Cifra sa po siedmich rokoch spoločného života rozhodli svoj vzťah spečatiť svadbou. Pred týždňom rozbúrili vravu v bratislavských uliciach, keď sa Veronika objavila v krásnych bielych šatách a spolu so Sajfom vychádzali zo Zichyho paláca, kde si povedali svoje úradné “áno”. Urobili tak z toho dôvodu, že reálnu svadbu plánovali v Českej republike, konkrétne v priestoroch kaštieľa Chateau Herálec, a preto sa najskôr museli vziať na úrade.
Veronika si nechala svoje dievčenské priezvisko, pretože je ovplyvnená americkými tradíciami, kde si žena po svadbe nechá obe priezviská alebo len to svoje. A keďže jej priezvisko je aj tak dosť dlhé, nechcela ho viac predlžovať. Všetci predsa vedia, že je manželkou Mateja Cifru.

 

Svadba sa niesla v duchu tradícií, nechýbalo rozbíjanie taniera, či prenášanie nevesty cez prah. O všetky organizačné záležitosti sa postarala Veronikina kamarátka, ktorá pracuje v eventovej agentúre a doladila potrebné detaily. Oslavy sa zúčastnilo 130 ľudí, medzi ktorými nesmela chýbať rodina a kolegovia z rádia, či televízie. Veľkým tajomstvom a prekvapením boli svadobné šaty nevesty, o ktoré sa postaral módny návrhár Boris Hanečka a detaily doladil stylista Andrej Kusalik. Odviedli veľmi dobrú prácu, pretože Veronika vyrazila dych všetkým hosťom, ale najmä svojmu manželovi. V mene celej redakcie želáme mladomanželom veľa šťastia, lásky a krásnych chvíľ strávených spolu! :-)

 

je to tam #veronikaamatej #weddingweekend #loveisintheair @veronika_o_ @sajfa

A post shared by andrejkusalik (@andrejkusalik) on

 

A je to ❤️ #svadbamilenia #funradiosk

A post shared by Fun Radio (@jasomfunradio) on

 

#SvadbaMilenia @veronika_o_ @sajfa #wedding #krasni #VeronikaAMatej

A post shared by Boris Pršo (@borisprso) on

 

Dali to! 👰❤️ #yesYes #svadbaMilenia #veronikaAmatej #obruc #sakaDole #odterazOffline

A post shared by Viktor Vincze (@viktorvincze) on

sa

 

Svadba milénia nachystaná #sajfasazeni idem si zehlit puky 🐽

A post shared by Milan ZIMNÝKOVAL (@zimnykoval) on

 

 

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.