Rovnako ako väčšina Slovákov, aj speváčka Celeste Buckingham trávila kvôli zúriacej pandémii posledné týždne iba doma. V súčasnosti sa však situácia našťastie zlepšuje, a tak sa i exotická brunetka vracia k činnostiam, ktoré boli predtým bežnou súčasťou jej života – napríklad umelecké fotenia. Z toho posledného sa Cel chváli naozaj krásnymi zábermi!

Celeste Buckingham prežívala karanténu možno o čosi ťažšie než ostatní ľudia, nakoľko sa krátko pred vypuknutím pandémie rozišla s priateľom Dandom, bubeníkom zo skupiny Lavangance, s ktorým to vyzeralo naozaj nádejne. Speváčke bola veľkou oporou najmä sestra Carmel, s ňou totiž zdieľa spoločný príbytok s nádhernou teraskou s výhľadom na mesto.

Počas izolácie od vonkajčieho sveta sa obľúbená umelkyňa na sociálnej sieti niekoľkokrát priznala, že ju prepadá nuda. Ako príjemné oživenie všedných dni jej tak určite prišlo vhod fotenie s talentovanou Luciou Žofčíkovou, ktorá zo Celeste vykúzlila hotovú modelku. Aj keď ona sama napísala, že sa v tejto úlohe necítila úplne komfortne, výsledok je fantastický!

,,Po dlhej dobe som sa opať objavila pred fotoaparátom, aj keď je to pre mňa celkom nezvyk,” pri záberoch od Lucky uviedla oslnivá kráska s vlnitými vlasmi a rafinovaným výstrihom, ktorá sa po troch rokoch znovu postavila pred jej objektív.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham, luczofcik.photography