V šou Extrémne premeny sa vystriedalo množstvo bojovníkov, ktorí sa po strastiplnej ceste pomaličkými krokmi dostali k novej telesnej schránke. Koho si však budeme ešte určite dlho pamätať, je 20-ročná hrdinka Michaela Múcková – keď uvidíte jej aktuálne fotky, spadne vám sánka!

Michaela to doposiaľ v živote nemala ľahké, pod čo sa podpísala jej enormná nadváha a spolu s ňou súvisiace zdravotné problémy – od 14-tich dokonca užívala lieky na tlak. Všetko sa však zmenilo s prihlásením sa do televíznej šou Extrémne premeny, v ktorých Miška uplynulý týždeň divákom Markízy predstavila svoj príbeh.

20-ročná slečna ľuďom dokázala, že keď sa chce, všetko sa dá. Za pomoci trénera Maroša Molnára a jeho manželky Zuzky sa bacuľke podaril doslova zázrak. Kým na začiatku programu totiž ručička na jej váhe ukazovala 167 kíl, po skončení to bolo o 80 menej!

Zo škaredého a utiahnutého káčatka sa tak stala nádherná a sebavedomá labuť, rozdávajúca na všetky strany pozitívnu energiu a obrovský kus motivácie. „Život je krásny preto, lebo v každej chvíli nám umožňuje začať ho žiť znovu,“ stojí pri jednej z brunetkiných fotografií na Instagrame, kde by ste sivú myšku spred roka veru nevideli. Ba práve naopak – Miška dnes vyzerá ako hviezda, pričom na danom zábere, ktorý nájdete na konci článku, nám pripomína jednu z najväčších krások československého šoubiznisu Moniku Bagárovú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/michaelamuckovaa, YouTube