Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného v pondelok odviedla polícia kvôli obvineniu z drogovej trestnej činnosti. Influencerka o kauze rozprávala minimálne a všetkých vždy odkázala na svoj Instagram, kde sľúbila, že sa k danej situácii určite vyjadrí. 

Tmavovláska po prepustení z väzby opäť začala na sociálnej sieti propagovať vlastné produkty, no všetci s napätím čakali na to, kedy sa podnikateľka vyjadrí k svojmu zadržaniu. Nakoniec Zuzana prehovorila. ,,Tak vám aj niečo poviem. Chcela by som sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí pri nás stáli, stoja a veria proste v nás, chcem vám od srdca poďakovať.“

plackova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Samozrejme, že pijavice, to tu vždy bolo, bude a je. Myslím si, že aká je ľudská najväčšia radosť, keď sa niekomu stane niečo zlé a môžu sa z toho tešiť, lebo to sme my typické Slovensko,“ pokračovala Plačková.

,,Postupne sa budem vyjadrovať na ďalšie a ďalšie veci, ale naozaj chápte aj nás, že potrebujeme trošku oddychu,“ dodala zničená Zuzana, ktorá nakrútila toto video bez štipky mejkapu a dokonca i bez jej obľúbeného filtra.

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova,