Už je tomu takmer 20 rokov, čo sme s napätím sledovali príbehy lásky a nenávisti bratov Reyesovcov a sestier Elizondových. Jedného z krásavcov zaujala práve naša krajanka a jeho srdce si získala natoľko, že sa rozhodol založiť si s ňou rodinu.

Bronislava Gregušová je šťastná žena! Povedali si určite mnohé fanúšičky herca Maria Cimarra po tom, ako sa na verejnosti prevalil dôvod jeho návštevy Slovenska pred tromi rokmi. Nestarnúci fešák zo seriálu Skrytá vášeň sa totiž zaľúbil do očarujúcej finalistky Miss Slovensko z roku 2015. Netrvalo dlho a na Broninom prste sa dokonca vynímal zásbnubný prsteň. 

Teraz sa párik posúva vo svojom vzťahu opäť o veľký krok ďalej. Na sociálnej sieti fanúšikom oznámil, že slovenská kráska nosí pod srdcom ich prvé spoločné dieťatko.„Brando alebo Briana, už teraz si milovaný/á z celého srdca, tela aj duše. Bude o teba postarané ako o zázrak, ktorým aj si,“ zanechala pri romantických snímkach brunetka, ktorá zverejnila aj záber z tehotenského ultrazvuku. Zo seriálového Juana sa tak v päťdesiatke stane tatko. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bronigregus