Pred pár dňami došlo na bratislavskej železničnej stanici k otrasnému incidentu, kedy sa pri natáčaní nového videoklipu známeho rapera zranil jeden z najúspešnejších slovenských tanečníkov. Mladík síce zatiaľ v dôsledku početných a bolestivých zranení leží v umelom spánku, avšak po rekonvalescencii ho môžu čakať nepríjemnosti.

41-ročný tanečník a choreograf Lacko Cmorej nie je známy len z divadelných dosiek, ale taktiež z televíznych obrazoviek, kde sa pravidelne angažuje v rámci viacerých tanečných i zábavných projektov.

Popredný člen skupiny Credance, ktorá to pred pár rokmi dotiahla až do finále šou Česko Slovensko má Talent, sa mal vážne zraniť počas snahy o výstup na vlakový vozeň, kde ho zasiahol silný elektrický prúd. Talentovaný majster pohybových kreácií bol okamžite prevezený do nemocnice, tam ho lekári priviedli do umelého spánku, keďže utrpel mnohé popáleniny a poranenia po celom tele.

petra polnišová lacko cmorej

Nielen kolegovia z brandže ale tiež manželka Marcela, nachádzajúca sa v pokročilom štádiu tehotenstva, je z hrozivej nehody zdrvená a prostredníctvom sociálnych sietí vyzýva ľudí k darovaniu potrebnej krvi. Budúci dvojnásobný otecko má pred sebou nie príliš ružové vyhliadky, nakoľko ho teraz čaká niekoľko mesačné zotavovanie.

Hrozí mu trest?!

Podstatný problém nastáva tiež v skutočnosti, že skupinka natáčajúcich osôb sa v priestoroch železnice nachádzala bez akéhokoľvek oprávnenia. Prípad tak prevzala do rúk polícia, tá už stihla zúčastnených vypočuť. Výsluchu sa s najväčšou pravdepodobnosťou nevyhne ani samotný zranený tanečník, dokonca by za neuvážené konanie mohol prípadnému vinníkovi hroziť trest.

„Vecou sa v súčasnosti zaoberajú policajti odboru železničnej polície v Bratislave, vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči ďalším osobám, ktoré sa v tom čase nachádzali na mieste tejto udalosti, je v súčasnej dobe predmetom ďalšieho objasňovania,“ pre Nový čas potvrdil hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff. Nateraz je ale najdôležitejšie, že sa Lacko nachádza mimo ohrozenia života. Prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lacko cmorej tanečník

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Šou Milujem Slovensko, Lacko Cmorej