28-ročný taliansky model Mariano Di Vaio sa môže okrem úspešnej modelingovej kariéry pochváliť aj niečim, čo by čakal asi len málokto. Šarmantný model a novopečený otecko zablúdil do hudobných vôd a dnes, v deň svojich narodenín, si pre nás všetkých pripravil neobvyklé prekvapenie: Mariano vydal svoj nový singel s názvom ,,Wait For Me”!

Mariano možno časom zistil, že okrem svojho zovňajšku môže svetu ponúknuť aj niečo oveľa cennejšie ako fotky, a to kvalitnú hudbu. Dámy, samy uznajte, či jeho spevácke kvality stoja za to, aby sa vzdal modelingovej kariéry. Pozorné ucho zachytí, že Marianov hlas je počítačovo upravený a počas peničky toho nenaspieva veľa. Refrén spieva jeho hudobný kolega Jonathan Catalano. Nuž, aspoň si môžete popásť oči, hudobný zážitok totiž v tomto prípade nehrozí. :)

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.