Ako sa Jasmina Alagič objavila na moderátorskom poste v šou Superstar, je na očiach verejnosti pomerne často. Nie každému je však jej prejav a vystupovanie pochuti. Temperamentná kráska leží v žalúdku aj kontroverznému spevákovi Martinovi Jakubcovi.

I keď to poslednú dobu vyzeralo, že si dal Martin Jakubec s urážaním osobností pokoj, opak je pravdou. Najprv raper Kali, potom manželia Vinczeovci a najnovšie opätovne Jasmina Alagič, na ktorej adresu sa spevák nemiestne vyjadroval už i v minulosti.

Rytmusova snúbenica odjakživa srší poriadnou dávkou temperamentu a humoru. Ako sa ale hovorí – sto ľudí, sto chutí, a preto jej vystupovanie a prejav nemusí sedieť úplne každému. Jakubec sa ale svoj názor na Jasminu rozhodol podať verejne.

,,Tento psík je inteligentnejší ako totok, keď vidím teraz v Dobre vedieť,” 35-ročný spevák, aktuálne sa prezentujúci aj ako módny kritik, okomentoval svoju koláž Jasminy s jej rozkošným psíkom Daphne. Narážal ňou zrejme na brunetkine účinkovanie vo vedomostnej súťaži Dobre vedieť, ktoré v utorok večer reprízovala TV Markíza.

,,Fakt niečo preafektované, bez inteligencie, prázdne. Vyniká iba make up. Pekný večer,” dokončil uštipačný komentár mierený na budúcu mamičku, ktorým to opäť raz poriadne prepískol.

Jasmina Alagič v Dobre vedieť

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, jasmina_alagic, YouTube