Známy a sympatický spevák sa dnes dozvedel veľmi smutnú správu. Jeho milovaný otec, ktorý patril k obľúbeným hercom, dnešným dňom skonal v americkej Californii. 

39-ročný spevák, ktorý sa v našich končinách preslávil spoluprácou na piesni “Blurred Lines”, má hlavu v smútku. Jeden z jeho najbližších ľudí totižto dnes zomrel. Alan Thicke, kanadský úspešný herec, zomrel na následky infarktu. 69-ročný umelec hral so svojim 19-ročným synom Carterom hokej, počas ktorého mu zostalo nevoľno a začal aj zvracať. Následne mu bola privolaná záchranka a po prevoze do nemocnice na následky infarktu v Burbanku zomrel.

rt1
Robin Thicke s rodinou

Alan Thicke bol trikrát ženatý a mal troch synov. Jeho začiatky sa datujú až do 60. rokoch a za to dlhé obdobie sa blysol v rôznych snímkach. Zahral si v rôznych seriáloch, filmoch a okrem herectva sa venoval aj producentskej práci či uvádzal rôzne šou. Niektorí si ho môžete pamätať zo seriálov, ako je “Pobrežná hliadka” či “Ženatý so záväzkami”. Herec bol taktiež veľkým fanúšikom hokeja a dokonca samotná NHL posiela kondolenciu celej jeho rodine.

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: tmz.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.