Pandémia koronavírusu ovplyvnila životy mnohých ľudí, avšak psychicky labilnejší jedinci sa mohli potýkať s vážnejšími prejavmi depresií. Svoje o tom vie dlhoročný slovenský hudobník, ten priznal sklony k tomu najhoršiemu!

Spevák Richard Müller má za sebou pestrú minulosť poznačenú rozvodom, bipolárnou poruchou či návykovými látkami. V posledných rokoch sa síce ustálil, avšak nástrahy osudu, ktorým musel počas lockdownu čeliť, mu depresívne stavy znovu obnovili.

richard muller

59-ročný interpret o citlivej téme prehovoril počas rozhovoru s moderátorkou Adelou Vinczeovou v rámci jej talkshow na RTVS. Müller priznal, že sa mu nepokojné stavy mysle v uplynulom období vrátili, no tentokrát sa snaží proti nim aktívne bojovať, čo sa mu v minulosti príliš nedarilo.

Trojnásobný otec sa totiž viackrát pristihol pri myšlienkach, vedúcich k úvahám o ukončení života. Práve v tom údajne videl jediné vykúpenie z problémov, ale nikdy sa k tomu reálne neodhodlal. Za všetkým stojí nehynúca láska k potomkom – boli to práve oni, kto ho zachránil.

Vďaka svojim milovaným deťom som vlastne nažive. Vždy, keď som sa dostal až na hranicu, kde som rozmýšľal o tom, či to predsa len netreba ukončiť, tak vždy som si spomenul na svoje deti a som si povedal, že toto im v živote nemôžem urobiť,” Müller bez okolkov vyslovil emotívne priznanie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

trochu inak s adelou

Zdroj: Trochu inak s Adelou | Foto: Instagram/Tvjoj, Dolezalphoto.cz, YouTube