Tehotná Dominika Cibulková v posledných dňoch vyvolala množstvo kontroverzných reakcií. Za všetko môže jedna dráždivá fotografia, na ktorej má oblečenú čiernu „sieťku”, zakrývajúcu len to najnutnejšie. Podobné kreácie sú ale podľa názoru mnohých vhodné skôr pre nevybúrené dievčatá, nie pre budúcu matku. Zdá sa, že nič iné si nemyslí ani šoumen Martin Jakubec. Našej najslávnejšej tenistke venoval poriadne ostré slová.

Nie je to ani zďaleka prvýkrát, čo Dominika Cibulková rozdelila ľudí na dva tábory, tentokrát sa však zdá, že viac než jej priaznivcov je tých, čo jej nefandia. K druhej skupine rozhodne patrí aj spevák, podnikateľ, politik a televízny producent Martin Jakubec.

„Tu je vidno, keď už nevie inak zaujať ani tenisom, lacno a vulgárne sa ukazuje na verejnosti,” odkázal tenistke v komentári, ktorý zachytil portál Pluska, pohoršený Jakubec. Ani prostitútky na Krížnej a pri Slovnafte takto nevyzerajú. Cibula, hanbi sa!“

Ďalšie komentáre mu dávajú za pravdu: „Maximálne nevkusné! Už by mohla mať trochu súdnosti, pokory a ostychu. Vyzerá ako údená rolka v sieťke.”

Hoci sa ľudia viac-menej zhodujú na tom, že sa podobnej provokácie mohla Dominika vyvarovať, len málokto je schopný pochopiť správu, ktorú tenistka po publikovaní fotky dostala. Tá praje jej dosiaľ nenarodenému dieťatku strašnú smrť. Cibulková ju na výstrahu podobným zloprajníkom zverejnila spolu s prezývkou odosielateľa. Profil danej slečny bol však už medzičasom vymazaný.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Slovakwoman.sk, Instagram/domicibulkova