Niet pochýb o tom, že sa momentálne nachádzame v ťažkej a komplikovanej dobe, avšak niektoré osoby sa s vnútornými krízami pasovali už omnoho skôr. Svoje o tom vie populárny slovenský fešák, ktorý odkryl pozadie depresívnych stavov, vedúcich až k pokusu o samovraždu!

Róbert Mikla sa preslávil predovšetkým ako účastník úplne prvej série speváckej šou Superstar, kde sa prebojoval až do finále. Počas svojho pôsobenia si drsným “chraplákom” a rebelantským správaním získal srdcia mnohých mladých slečien, no neskôr sa zo žiarivých pódií postupne vytratil.

Robo Mikla

Mladík zo Žiaru nad Hronom si prešiel všeličím – od problémov s alkoholom cez rozvod až po účasť v desiatej sérii drsnej markizáckej reality šou Farma. Málokto ale možno tuší, že v teenagerskom veku bojoval s náporom, kvôli akému takmer prišiel dobrovoľne o život.

telerano robo mikla

Mikla v otvorenom rozhovore odhalil, že sa ako 16-ročný pokúsil siahnuť si na to najcennejšie, pričom dôvod i detaily celej záležitosti znejú pomerne zvláštne. ,,Moja prvá samovražda bola o tom, že bolo na mňa strašne veľa informácií. Tak som v 16-tich rokoch zožral 90 bellasponov… Fakt som mal pocit, že ko*ot, v tomto chaose ja nechcem žiť, ani sa mi to nechce riešiť. Toho je tak veľa, že sa zbláznim z toho. A prežil som to,” šokoval bývalý superstarista.

Potetovaný fešák pojmom “moja prvá samovražda” poriadne prekvapil, keďže jeho výpoveď naznačuje, že sa u neho podobné stavy ešte niekedy vrátili. Robo taktiež neváhal priznať skúsenosti s kastingom v “péčkovom” priemysle či opísať silné emócie, aké ho viedli k veľkému osobnostnému prerodu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Tvmarkizaofficial