Nečakaný rozchod Miriam Kalisovej a Dušana Pašeka ml. šokoval nielen ich najbližších, ale aj širokú škálu fanúšikov známej šoubiznisovej dvojice. Napriek ukončeniu takmer ročného vzťahu ale zostali priateľmi. Zdá sa však, že zo strany úspešného športovca ide stále o “niečo viac”. 

Neustále stretnutia či vzácne dary, ktoré si známi ex-partneri venujú napriek ohlásenému rozchodu, vyvolali v radoch fanúšikov rôzne konšpiračné teórie. Sú znova spolu? Túto otázku zodpovedal slovenský hojekista, ktorý prezradil viac, než sám chcel.

Naďalej sme v kontakte, zostali sme kamaráti a máme dobrý vzťah. Napríklad rád som pozval Mirku na večeru v deň, keď mala narodeniny. Je to úžasná žena,“ rozrozprával sa Pašek v rozhovore pre Nový Čas. Okrem iného prezradil aj fakt, že išlo o jeho najintenzívnejší vzťah, hoci dvojica spolu nezdieľala ani spoločnú domácnosť.

Neskôr priznal, že ho neustále sprevádza darček od svojej bývalej lásky. Je to červený náramok proti urieknutiu, ktorý má preňho zrejme omnoho väčšiu hodnotu: „Je od nej a je s diamantom,“ dodal. Na priamu otázku, či k markizáckej moderátorke stále prechováva nejaké city, však odpovedať odmietol: „To si nechám pre seba,“ čo vyvolalo po krásnych slovách na jej adresu dojem, že ich návrat ešte vôbec nie je vylúčený.

Foto: Instagram, YouTube l Zdroj: Cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.