Populárny raper Michal Švehla, ktorého poznáme najmä pod pseudonymom Majself, sa pred rokmi spoločne s milovanou manželkou Júliou vydali na strastiplnú cestu. Dvojica sa pustila do zhadzovania kíl a taktiež do celkovej premeny vizáže, ktorá sa ale neraz stretla s kritikou. Sympatický párik má však pre neprajníkov emotívny odkaz.

Manželia Švehlovci sú vzácnym príkladom toho, že aj v búrlivom svete šoubiznisu môže úprimná láska doslova hory prenášať. Dvojica si už roky udržuje harmonicky a láskyplný vzťah a spoločne vychovávajú synčeka Nikolasa.

Majself

Rovnako ako mnoho iných žien, aj Júlia po pôrode riešila, ako sa čo najrýchlejšie dostať späť do vytúženej formy. Keďže mala ale málo času pre seba a žiadne diéty u nej príliš nezaberali, museli sa s manželom rozhodnúť pre iné formy. Usmievavá vizážistka v prvom rade z jedálnička vylúčila sladkosti i lepok a konečne začala dbať na pravidelnú stravovanie.

Manželia sa neopustili ani v najťažších chvíľach

„Chvíľu nato Miškovi prišli nejaké zdravotné problémy, tak musel chtiac-nechtiac držať prísnu bezzvyškovú diétu a ja som mu chcela byť oporou, tak som ju držala s ním. Postupne sme začali úplne zdravo papať,“ v rozhovore pre portál Topky spomína na náročné začiatky spoločného úsilia o zdravší životný štýl.

Za približne šesť rokov sa Majselfovi a Júlii vďaka upravenej strave a častému pohybu podarilo zhodiť desiatky kíl, pričom sa aj ich vzťah mimoriadne utužil. Atraktívna tmavovláska bola ale zároveň nútená podstúpiť určité estetické úpravy, kvôli ktorým sa však od okolia napočúvala samé výčitky.

majself

„Po schudnutí 30 kg som si musela ísť dať upraviť prsia. To bola skoro nutnosť. A pre mňa veľmi úžasné rozhodnutie,“ uviedla kráska, ktorá si v tom čase nechala vyplniť aj pery a pre ostatných vraj pôsobila ako žena túžiaca po umelom vzhľade.

Obaja zaľúbenci tak prešli radikálnou premenou celkového vzhľadu a momentálne sa stávajú vzorom pre mnohé páry. Napriek nepríjemnej kritike si však samotný raper drahú polovičku zaryto zastáva, čo dokázal aj vydaním albumu s názvom Rómeo a Júlia, venovanom práve Julke. „V živote som si nemohla priať viac ako to, že môj muž mi venuje celé CD,“ zverila sa dojatá mamina, o ktorej manžel tvrdí, že ju hlboko miluje bez ohľadu na to, ako vyzerá či koľko váži.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Majself

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/majself_neptun