Moderátorskú a zároveň manželskú dvojicu v zložení Zlatica Puškárová a Patrik Švajda netreba nijak zvlášť predstavovať. Obidve tváre sú na obrazovkách Markízy dlhoročnými stálicami a ani rozbehnuté pracovné tempo im nezabránilo nájsť vzájomnú lásku aj v súkromí. Nedávne vyhlásenie zo strany plavovlásky ale bude pre niektorých ľudí možno prekvapením.

Manželia Švajdovci tvoria pár už celé roky a spoločne vychovávajú dvoch synov Lea a Adamka. Pred pár mesiacmi sa dokonca polemizovalo o možnom treťom tehotenstve usmievavej markizáčky, no ani jeden z partnerov túto správu napokon nepotvrdil.

Zlatica Puskarova

Populárny moderátor Televíznych novín si do vzťahu so Zlaticou “priniesol” dve deti z predošlého manželstva, takže momentálne sa už môže pýšiť titulom štvornásobného otecka, i keď dcérka sa mu zatiaľ nezadarila.

Počas posledných Dní otvorených dverí v Markíze táto téma zaujímala redaktorov portálu Topky.sk, ktorí neváhali sympatický párik konfrontovať s otázkou ďalšieho potomka.„Samozrejme, že človek si tak povie, že keď má štyroch synov, tak by to bolo možno pekné, ale tak my sme už skončili,“ Zlatica rozhodne odvetila na otázku týkajúcu sa toho, či sa ešte s Patrikom budú pokúšať o splodenie dcérky. Je teda zjavné, že počet členov známej rodinky Švajdovcov sa viac rozrastať nebude.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Patrik Švajda

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/zlaticapuskarova