Koncom augusta boli československé médiá plné kontroverzného páru, ktorý sa na ich stránkach ocital nielen preto, že si prechádzal ochorením Covid-19, ale aj rozchodom. Aktuálne je ale situácia u škandalózneho zápasníka MMA Karlosa Vémolu a slovenskej playmate Lely Caterovej úplne iná – nielenže sa dvojica dala opäť dokopy, najnovšie sa i zasnúbila!

„Iba naši blízki vedia, ako to medzi nami naozaj bolo. A ja sa k nášmu rozchodu ďalej nebudem nikomu vyjadrovať. Na rozdiel od partnerky, ja na matku svojej dcéry žiadnu špinu zverejňovať nikdy nebudem o údajných neverách a podobne. Všetko raz, bohužiaľ, končí. Bola to všetko moja vina, aj keď sme v tom boli dvaja. Odteraz sa budem sústrediť len na Lili, zápasnícku kariéru a nech sme s Lelou čo najrozumnejší rodičia,” v lete napísal na Instagram Karlos Vémola, ktorého vzťah prechádzal v tom čase búrlivým obdobím. Prednedávnom ale párik šokoval verejnosť romantickými zábermi, jasne hovoriacimi, že si k sebe opäť našiel cestu.

Meno zápasníka MMA bolo spájané s rôznymi ženami, pričom najnovšie sa skloňovalo i so španielskou modelkou Kristhin Gomez. Tá sa pre portál Extra.cz vyjadrila, že sa Karlos vrátil k Lele nie úplne dobrovoľne. Za obnovením vzťahu rodičov rozkošného dievčatka majú údajne stáť podmienky od extravagantnej playmate, ktorá by v opačnom prípade športocovi dcérku vídať nedovoľovala.

To, či sa spomínané tvrdenie zakladá na pravde, nevedno, isté je len to, že sa situácia medzi československou dvojicou zvrtla natoľko, že známy terminátor pred prsnatú blondínku pokľakol, a to počas oslavy prvých narodenín maličkej Lili. ,,Nemám slova, áno,” zanechala Lela pri záberoch, na ktorej jej už ruku zdobí krásny prsteň značky Cartier. Video, zachytávajúce, ako Karlos žiada Lelu o ruku, nájdete nižšie. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola