Obľúbený herec Vladko Kobielsky, ktorý bol niekoľkrát ocenený aj soškou v diváckej ankete OTO, má s deťmi bohaté skúsenosti i mimo seriálu Oteckovia. Na rozdiel od jeho postavy Mareka Bobulu má totiž v reálnom živote ratolesti tri.

Na mesiac júl sa tešia nielen všetky školopovinné deti, ale i väčšina hercov, ktorí si konečne môžu vychutnať dlhšie prázdniny. Platí to tiež o hrdinoch zo seriálu Oteckovia – kým Filip Tůma s rodinkou a Marek Fašiang s priateľkou trávia spoločné dni v Chorvátsku, k Jadranu si to s najbližšími namieril aj ich kolega Vlado Kobielsky.

Populárny umelec s polovičkou a ratolesťami sa za oddychom vybrali na poloostrov Istria, kde sa kochali prírodou a čarovnými výhľadmi či prechádzali malebnými uličkami. Na dovolenke si päťčlenná família, samozrejme, zhotovila krásne zábery, o tie sa rodák z Vranova nad Topľou podelil aj s fanúšikmi na Instagrame. Vladko, manželka Alenka, 15-ročný Kristián, 13-ročná Klára a takmer 3-ročný Krištof – to je nádherná rodinka Kobielskych, z ktorej srší dokonalá harmónia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/vladokobielsky, tvmarkizaofficial