Patrik “Rytmus” Vrbovský sa pred pár dňami stal novopečeným oteckom. Po tom, čo mu manželka Jasmina Alagič priviedla na svet vytúženého syna, zaplavili jeho profil fotografie s reklamným vodoznakom. Tie nezostali bez ďalšej odozvy.

Slovenský raper Rytmus sa netají tým, že si nepraje, aby sa jeho súkromné fotografie objavovali v médiách. Napriek tomu ich verejne ukazuje na sociálnej sieti, kde ich však dopĺňa vodoznakom odkazujúcim na jeho vlastné koncerty.

Rytmus so synom Sanelom

Tento marketingový ťah sa len nedávno stretol s ostrou kritikou zo strany fanúšikov, podľa ktorých by sa zábery s dieťaťom nemali využívať na reklamnú činnosť a v prípade, že si neželá podobnú publikáciu, stačí ich jednoducho nepridávať na verejnú platformu.

Na Rytmusovom postoji sa pravdepodobne najnovšie pobavil i známy český moderátor Michal Kavalčík, známy aj pod pseudonymom Ruda z Ostravy. Ten totiž na svoj osobný profil zverejnil snímku s malým dieťaťom rovnako prekrytú reklamou, k čomu dodal: Teraz vraj frčí takéto promo.” 

Michal zo stanice TV Prima týmto postom rozosmial množstvo fanúšikov, ktorí v sekcii komentárov neskrývali svoje pobavenie. Nuž, ako sa hovorí, aj zlá reklama je reklama, no nie? 😁

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Rytmusking, nejkrasnejsikluk