Jedným z úspešných televíznych projektov spoločnosti Fox bol muzikálový seriál Glee, ktorý bol určený najmä pre teenagerov. Fanúšikovia zbožňovali vtipné a romantické príbehy hlavných postáv, dopĺńané chytľavými pesničkami. Jeden z hercov si však odpykáva trest. 

Noah „Puck“ Puckerman, ktorého stvárnil Mark Salling, je charizmatický futbalista charakteristický prelietavosťou a svojim neodolateľným šarmom. V reálnom živote má však ďaleko od príjemnej postavy. Markov život sa obrátil naruby hneď po tom, ako vyšli na povrch nechutné odhalenia.

Salling bol obvinený zo znásilnenia svojej priateľky, preto sa polícia rozhodla v jeho dome vykonať raziu. To, čo ale našli, je naozaj zarážajúce. V počítači mal nespočetné množstvo nevhodných obrázkov detí a dôkazy proti nemu nemajú konca. Marka odsúdili do väzenia na päť rokov a jeho rodina a priatelia ho absolútne vymazali zo života. Vyjadrili sa, že nechcú mať s takýmto človekom nič spoločné. Mark takisto prišiel o všetky ponuky hrať v seriáloch či filmoch.

Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube