Chcel sa vrátiť do tínedžerských čias alebo jednoducho holduje nebezpečným športom? Obľúbený producent Markízy Matúš Polakovič, jeho meno sa spája predovšetkým s reality šou Farma, skončil v nemocnici po hrozivom páde. Fotografia jeho dokaličenej ruky, ktorú mu zdobí 16 sponiek, hovorí za všetko!

Matúša Polakoviča poznáme najmä vďaka jeho práci na reality šou Farma. Prostredníctvom nej sa zoznámil aj s moderátorkou Evelyn, s ktorou si padli do oka. Ich vzťah však mal mať krátke trvanie. Kým Evelyn sa rozhodla liečiť si rany prostredníctvom turistiky a práce na podcaste o láske, Matúšovi taktiež pomáha zabudnúť aktívny životný štýl. Práve ten ho ale teraz dostal do nemocnice.

Röntgen, „sfercovaná“ ruka, obrázok obviazanej paže a lakťa v trojcípej šatke a výraz na Matúšovej tvári, hovoriaci „no super“ – o to všetko sa obľúbený producent podelil na svojom Instagrame. A čo sa vlastne stalo? Na to má len jediné slovo: „Sk8.“

Pre všetkých, ktorí holdujú fascinujúcemu, no nebezpečnému skejterskému životnému štýlu, by malo byť Matúšovo hrozivo vyzerajúce zranenie výstrahou. Na druhej strane, športovci telom aj dušou s možnosťou takéhoto niečoho obvykle počítajú už vo chvíli, keď položia svoju nohu na skateboardovú dosku. Ktovie, či to tak bral i mladý producent.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/matushpolakovic | Foto: Depositphotos, Instagram/matushpolakovic