Známy hollywoodsky fešák Orlando Bloom si po pár nevydarených vzťahoch užíva staromládenecký život a na obrazovkách sa už dávnejšie neukázal po boku žiadnej slečny. Nedávno sa však pre Extra TV vyjadril, že si hľadá manželku, pričom spĺňať musí len jedinú podmienku!

Rozvod s modelkou Mirandu Kerr a neskôr aj rozchod s Katy Perry herca veľmi poznačili a jeho srdce odvtedy neulovila žiadna iná. Aj keď sa príležitostne mihne v spoločnosti nejakej peknej celebritky, na dlhodobejší vzťah zatiaľ nikoho nenašiel. Počas rozhovoru pre Extra TV sa však priznal, že manželku potrebuje.

Reportér, ktorý robil rozhovor s lámačom ženských sŕdc rozhovor, mal na obleku pripnutú malú brošňu. Orlando doplnok pochválil a reportér sa priznal, že mu ho vybrala manželka. “Vidíte? Potrebujem ženu. Nájdite mi manželku! Jediná podmienka je, že musí mať taký dobrý vkus ako tá vaša,” dodáva so smiechom Orlando. Tak čo, ženy, ktorá si trúfa? :)

Foto: Faceboook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.