Barové potýčky nie sú v dnešnom svete ničím výnimočným – kde spojí sily alkohol, hlučná atmosféra a prítomnosť rôznorodých typov ľudí, je problém takmer zaručený. Platí pritom, že sa podobné incidenty nevyhýbajú ani celebritám. Najnovším dôkazom tohto tvrdenia je Ezra Miller, herec známy z filmov Fantastické zvery a ich výskyt či z komiksoviek DC, ktorý v bare na Islande zaútočil na svoju fanynku.

Výstredný 27-ročný Američan si pred pár dňami zarobil na poriadny problém. Filmový Flash sa mal v jednom z barov v islandskom hlavnom meste Reykjavik dostať do konfliktu so skupinou svojich fanúšikov. Tí ho spoznali a údajne začali byť príliš dotieraví, čo agresívna hviezda napokon nestrpela.

Všetko sa začalo vo chvíli, keď istá žena zo skupiny podišla za hercom a v rámci zábavy začala ako boxer päsťami šermovať vo vzduchu. V tej chvíli Millerovi pretiekli nervy.

„Takže ty sa chceš biť? To vážne chceš?,” zrúkol na ňu, chytil vydesenú fanynku pod krk a zrazil ju k zemi. V tej chvíli už zasiahol autor pársekundového videa, ktorý sa podujal ísť žene pomôcť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže sa celý incident odohral 1. apríla, niektorí ľudia mali dojem, že ide len o žart. Napadnutá žena spolu s priateľmi však trvá na tom, že konflikt bol reálny a herec bol bezprostredne po ňom vyvedený z baru. Z útoku sa bude musieť zodpovedať.

Video z baru si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Globalnews.ca | Foto: IMDB.com, Instagram, YouTube/dana