Pred dvomi rokmi zaplavila slovenské médiá informácia o tom, že herečka Mary Bartalos, v tom čase ešte Havranová, tvorí pár s fešným kolegom Adamom Jančinom. Ich rozprávka však dlho nezotrvala. Kým dnes sa vydatá kráska pripravuje na rolu mamičky, Adam si robí zálusk na Majstrovstvá Slovenska v kulturistike a fitness.

Bývalá hviezda seriálu Oteckovia minulý rok všetkých poriadne prekvapila, keď sa zo slečny Havranovej nečakane stala pani Bartalos. Mary totiž odkráčala pred oltár po pár mesačnej známosti s tanečníkom Adriánom, pričom krátko nato svoju lásku dvojica spečatila bábätkom – už o pár týždňoch budú z manželov rodičia.

Ešte predtým, než ale Mary začala randiť s mužom svojho života, chodila so sympatickým kolegom Adamom Jančinom, ktorého môžete poznať najmä zo seriálu Za sklom či z divadelných dosiek. Mladý fešák sa však nevenuje len herectvu – vo svojom voľnom čase na sebe maká vo fitku, vďaka čomu to dotiahol až na Majstrovstvá Slovenska v kulturistike a fitness, na ktoré sa aktuálne pripravuje.

A ako to už býva u fitnessákov zvykom, sem tam ukážu svoje namakané telo aj očiam verejnosti. Inak tomu nie je ani v prípade Adama, ktorého obnažené fotky ulahodia všetkým ženám – pozor na slinky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/archi.adam, maria.bartalos