Aktuálne už televízia Markíza pripravuje 12. sériu obľúbenej reality šou Farma, z ktorej každoročne vyjde pár adeptov, užívajúcich si popularitu aj po odchode zo statku. Svoju základňu fanúšikov má i jeden z vôbec najatraktívnejších mužov v rámci celej histórie Farmy, práve ten sa pred pár dňami zmenil na ženu!

Keď sa povie Farma 10, skalní diváci určite vedia, že v tejto sérii išlo o tvrdý súboj medzi známymi a neznámymi osobnosťami. V druhej skupine zastával miesto aj model Michal Gajdošech, ktorý po ukončení šou mohol ešte viac rozbehnúť svoju kariéru vo svetle reflektorov.

Sympatický fešák zo Štúrova nie je žiadna nudná konzerva, čo dokazuje aj príspevkami na sociálnych sieťach. Muž, ktorý v roku 2017 získal titul najkrajšie telo sveta, rád skúša nové veci a to ho zrejme podnietilo k tomu, aby zistil, akoby vyzeral, keby sa narodil s opačným pohlavím.

Mišo na Instagrame zverejnil dve fotografie krásnej brunety so záhadným popisom – ,,Spoznávate ju?” Slečna so zmyselným pohľadom a plnými perami pôsobí doslova ako exfarmárovo dvojča, väčšina si však všimla, že sa na snímkach nachádza práve on. Ako “Michaela” ale dostal Gajdošech lichôtok naozaj požehnane. Veď i vy musíte uznať, že sa na záberoch nachádza poriadna kočka, akou by rozhodne nepohrdol žiadny muž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/migajdo, Facebook/Farma