Zľahla sa po ňom zem! Rodina a polícia prosia na sociálnej sieti o pomoc pri hľadaní Gabriela Sajku, ktorého určite poznajú všetci priaznivci reality šou Farma, kde hviezdil v roku 2012.

Gabriela spoznalo Slovensko prostredníctvom tretej série reality šou Farma. Po jej skončení však o rozvedenom kolotočiarovi z Levíc nebolo ani chýru, ani slychu. Až doteraz – jeho meno sa však spája s mimoriadne smutnými okolnosťami.

11. októbra vyhlásila polícia SR po Sajkovi pátranie, ktorý bol podľa dostupných informácií naposledy videný tri dni predtým na adrese svojho bydliska. Poznávacie znaky 61-ročného muža sú 178-centimetrová výška, kratšie prešedivelé vlasy, modré oči, štíhla postava a tetovanie na ruke – malé iniciály “GS”. V deň zmiznutia mal Gabo na sebe oblečené tmavomodré rifle, bundu rovnakej farby a cez plece sveter sivej farby.

,,Ak máte informácie o nezvestnom, kontaktujte políciu na č. 158 alebo PPT 0940555959 aj sms. Za zdieľanie ďakujeme,” píše sa na facebookovej stránke Pohotovostného pátracieho tímu.

 Zdroj: Facebook/Potovosný pátrací tím | Foto: Facebook/Farma